sobota, 26 listopada 2016

{My}narzędzia pracy

Moje ulub kredki=Colorino,ale to nie wszystko ....o jakich kredkach marzę...ech...

Moje ulub{ulubione}kredki to Colorino:mają dużo kolorków i takie tam,jednak mogę także polecić kredki Lyra też są...fajne.Wogule to kiedyś wszystkie kredki były dla mnie spoko i nawet nie umiałam odróżnić dobrej jakości od złej-malowałam tym co mi wpadło w ręce.Teraz(niestety)przy wyborze kredek trochę wybrzydzam xd.

 
A co do wybrzydzania to teraz sobie zażyczyłam(na święta:ho,ho,ho wesołych świąt)kredki koh-i-nor,gdy tylko wezmę je w swoje łapki od razu napiszę o nich recenzję.
 
 
No i dotarliśmy teraz do tematu szkicowników LillaLou(na zdjęciu pokazałam moje starsze szkicowniki ll)Bez szkicowników nie byłoby prac ll.Tutaj za dużo wam nie powiem,ALE oto zapowiedź mojej pierwszej recenzji szkicownika Mystic,już w wkrótce...
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz