Moje ulub kredki=Colorino,ale to nie wszystko ....o jakich kredkach marzę...ech...
A co do wybrzydzania to teraz sobie zażyczyłam(na święta:ho,ho,ho wesołych świąt)kredki koh-i-nor,gdy tylko wezmę je w swoje łapki od razu napiszę o nich recenzję.
No i dotarliśmy teraz do tematu szkicowników LillaLou(na zdjęciu pokazałam moje starsze szkicowniki ll)Bez szkicowników nie byłoby prac ll.Tutaj za dużo wam nie powiem,ALE oto zapowiedź mojej pierwszej recenzji szkicownika Mystic,już w wkrótce...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz